bl00d-zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

bl00d-zone

gaming
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Regulament Corleone

In jos 
AutorMesaj
catalinutzu_vpdc




Numarul mesajelor : 12
Respect : 5600
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/06/2009
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Regulament Corleone Empty
MesajSubiect: Regulament Corleone   Regulament Corleone Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 10:32 am

Cerintele mele de la voi nu sunt foarte mari , ce vreau este doar sa fiti organizati adik sa nu lasati masinile pe nush unde.Sa fiti uniti , atunci cand vom merge la atac nu mergem cate unul , mergem in grupe de cate 2 , 3 si atacam organizat daca avem war cu vreo mafie va anunt eu si vom merge toti care suntem activi pe aceia care vor razboi cu noi.
Acelasi lucru si in cazul in care vreo alianta de a noastra are nevoie de ajutor atunci nu sunteti obligati sa mergeti toti voi merge eu cu inca 2,3 oameni sa ajutam.

Cei care ataca fara motiv au /uninvite la 3 incalcari de reguli.

Nu uitati daka sunteti uniti puteti trece peste orice , oricine fara probleme asta este lucrul pe care vreau sa pun accent.
Sper ca nu vii se pare foarte mult de retinut su nu uitati daka vreti sa stiti cat mai multe nu intrebati cititi pe forum sau la sectiunea /help in joc nu intrebati ca niste neajutorati.

Cat despre elicopterul maverick si limuzina numai cei cu rank 3 pot sa le foloseasca daca nu veti primi rankdown.


As vrea sa va vorbesc despre atacuri , dupa cum stiti Corleone este o mafie si poate avea war cu alta mafie deci inseamana ca are voie sa faca DM , dar are voie sa faca DM doar daca este atacata nu daca un membru YKZ trece pe langa el pe strada si incepe sa-l omoare decat in cazul in care este atacata.

Cat despre Taxi Cab Company , School Instructor , News Reporter si Tow Car Company nu are voie sa atinga vreun membru din aceste organisatii sub nicio forma credetima se pedepseste foarte urat si chiar /uninvite deci daca aud reclamatie ati puso rau cu mne.
Sus In jos
 
Regulament Corleone
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Angajari Corleone
» Salariile Corleone
» Reclama un Corleone
» Alianta Corleone
» Descriere Corleone

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
bl00d-zone :: Bl00d-zone Online :: Bl00d-zone Sa-Mp RPG :: Factiuni :: Corleone-
Mergi direct la: