bl00d-zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

bl00d-zone

gaming
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Discutii intre membrii Hitman Agency

In jos 
AutorMesaj
lg
Administrator
Administrator
lg


Jucator De SAMP : Da Numarul mesajelor : 168
Respect : 6110
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/06/2009
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Discutii intre membrii Hitman Agency Empty
MesajSubiect: Discutii intre membrii Hitman Agency   Discutii intre membrii Hitman Agency Icon_minitimeLun Iun 08, 2009 11:02 am

Hitman Agency

Incep acest topic prin a va reaminti ca este foarte important sa recititi des Regulament Hitman Agency si News / Info.

Pentru cei care nu fac parte din Hitman Agency am cateva cuvinte...
Discutii intre membrii Hitman Agency

Nu aici va scrie'ti nemultumirile sau parererile contra in legatura cu Hitman Agency... aici noi decidem ce facem si cum facem si nu cred ca trebuie sa dam raportul cuiva...

Cu un salut, o urare sunteti bineveniti oricand sa postati aici dar cu critici nu, nu sunteti deloc bineveniti.

Lista cu membrii Hitman este full, toti sunteti activi si asta este foarte bine... dupa cum stiti la hq sunt doar 3 masini si 2 motoare; motoarele se pierd repede iar masinile nah, nu sunt prea rapide ca sa zicem asa... as vrea sa va rog daca vreti, cand puteti sa mai aduceti si voi 1 2 masini la hq...

Am modificat putin Regulamentu' si News / Info...
- ora sedintei Hitman s'a schimbat fiind de acum la ora 19:00 tot Sambata.
- contractele se vor posta in fiecare Samabata, nu mai devreme si nici mai tarziu de Sambata (aveti la dispozitie o zi intreaga sa postati contractele). Este interzis sa postati in fiecare saptamana contracte din saptamani anterioare... cate contracte faci in saptamana respectiva atatea postezi.
- doar membrii de rank 4+ au voie sa foloseasca Elicopter'ul/Helicopter.
- comportamentul si limbajul neadecvat, fara motiv fata de vre'un player duce la rank down.

Acum as vrea sa discutam despre ideea Black List Hitman... am mai discutat si pe server intre noi, am zis ca fac un topic pe forum insa nici pana acum nu am mai facut pt ca nu sunt hotarat... Black List Hitman ar implica DM si nu vrem sa exageram cu DM... daca aveti alte idei despre "pedepsele" de care vor avea parte din partea noastra membrii aflati in Black List Hitman fara a include DM excesiv sunteti bineveniti sa postati; sau daca nu sunteti de acord cu Black List Hitman ziceti doar. So ce parere aveti?
Sus In jos
https://bl00d-zone.forumgratuit.ro
 
Discutii intre membrii Hitman Agency
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Discutii intre membrii factiunii SI
» Discutii intre L.C.N.
» Discutii intre Yakuza
» Discutii intre Taximetristi
» Discutii intre Medics/Firemen

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
bl00d-zone :: Bl00d-zone Online :: Bl00d-zone Sa-Mp RPG :: Factiuni :: Hitman Agency-
Mergi direct la: